Ieder mens is een meesterwerk!

Tijdens de jaarmarkt in de zomer van 2025, was Museum Of Humanity aanwezig. In het kader van 100 jaar kerkgebouw met het thema : “Laadpunt van de ziel” wilden we de waardigheid van elk mens aan het licht brengen.

Ieder mens is een meesterwerk van God

Er stond een zwarte tent op het plein. Hierin werden steeds twee mensen uitgenodigd om tegenover elkaar te gaan zitten en elkaar goed in de ogen te kijken. Wat zie in de ogen van de ander, wat komt er in je op… wat doet het met jou zelf? Na een aantal minuten mocht je elkaar een compliment geven.

Het resultaat mag er zijn

Er zijn prachtige portretten gemaakt van voorbijgaande mensen. Van bekende en onbekende gezichten. Van jonge en oudere gezichten. Van unieke gezichten, van meesterwerken.

Dit jaar geven we deze gezichten een podium tijdens onze vieringen. Niet omdat deze mensen bijzonder zijn, maar omdat ze uniek zijn. Uniek in hun levensverhalen, uniek in hun zijn. Want voor God ben jij een meesterwerk. Met welke ogen kijk jij?


Bij elke presentatie van een portret klinkt het gedicht “Door jou ogen” van Mirjam Kompier.

Klik hier om te lezen.

Van alle gemaakte portretten zal het aankomende jaar na de presentatie in de viering een korte melding staan in onze nieuwsbrief. Daarnaast zal op deze pagina een link worden geplaatst.

Informatie en een link naar het meest recent gepresenteerde portret staat bovenaan.


Marco: ‘Ik wil God wel knuffelen, maar hoe moet ik dat doen?’

“God is mijn talisman. Het geloof is mijn basis, mijn troost, houvast en steun. Ik heb heel veel zegeningen en daar ben ik heel dankbaar voor.

In 2021 heb ik een hersenbloeding gehad, daardoor heb ik nu geen ‘filter’ meer. Ik kan alles nog. Het is gewoon een wonder dat ik er zo goed ben uitgekomen. Als mens kun je het verschil maken.

Als ik in mijn vrije tijd over straat rijd en ik zie er een stoeptegel uit liggen, dan maak ik een foto en attendeer ik de gemeente erop.

Klik hier om verder te lezen