Gebedsintenties: Herman van Zijl, Gerrit le Noble, Riet Anbergen – van Kats, Joop Severs, Overleden ouders Verkleij-Benschop, Anton en Annie Vendrig-van der Linden, Gijs en Jo Vendrig-van der Ven, Mien Kemp-Oudshoorn, Overleden ouders van den Brink-van Blokland, Kees van den Brink, Nel Vlooswijk-van Kats, Wim de Wit
Deze zaterdag en zondag zijn er zowel in Linschoten als in Montfoort woord- en gebedsvieringen. We staan stil bij “dankbaarheid als antwoord” als een manier van leven. In het evangelie geneest Jezus tien melaatsen, maar slechts één keert terug om te danken.
In dat ene gebaar herkennen we wat geloof werkelijk is: zien dat alles wat we ontvangen, genade is. Dankbaarheid opent ons hart voor God en voor elkaar. Zaterdag is de viering met de lectoren Trudy van Jaarsveld en Ben van Blokland en zingt New Generation.
Zondagmorgen is het met samenzang waarbij Joost van Hofwegen piano speelt en de lectoren zijn Ilona Vianen en Ben van Blokland Dat deze vieringen ons helpen om — net als die ene man — het wonder van Gods liefde te herkennen in ons eigen leven. U bent van harte welkom om dit samen te vieren.