Creëer vanuit de fluister van je hartDeze activiteit is bedoeld voor iedereen die het fijn vindt om op een creatieve manier
uiting te geven aan gevoelens. Dit kunnen allerlei gevoelens zijn; boosheid, blijheid,
tevredenheid of dankbaarheid. Al ons gevoel is welkom in het moment. De activiteit is
laagdrempelig en draait om het creatieve proces (niet om een mooi eindresultaat)
De activiteit wordt begeleid door Christel Boumans en Mirjam Kompier.
We starten met een inspirerende tekst. Dit is de aanzet om woorden te vinden voor ons gevoel. Vervolgens staan we stil bij hoe wij ons voelen
die dag. Wat houdt ons bezig en welke gevoelens dienen zich aan? Het meest dominante gevoel wordt de rode draad van je creatie.
Wanneer ons gevoel helder is associëren we welke kleuren, materialen, handelingen en symbolen hierbij passen. Voel ik mij blij? Dan passen daar bijvoorbeeld de kleuren rood, geel en oranje bij. Voel ik mij onrustig? Dan hoort daar bijvoorbeeld krassen op papier bij. We delen voorbeelden van creaties die intuïtief zijn gemaakt. Om ons creatieve brein aan te zetten, doen we een aantal opwarmoefeningen.
Daarna gaan we aan de slag. Onder het genot van warme thee, koffie en fijne muziek, creëren we vanuit ons hart. Een creatie waarbij het proces telt. Wanneer we klaar zijn mag er iets gedeeld worden over dit proces, dit hoeft uiteraard niet.
De activiteit vindt plaats op een vrijdagochtend tussen 10.00-12.00 in de Kleine Johannes. Kijk in de agenda op de website voor de geplande data.
Deelname is gratis. Wel graag een berichtje aan Mirjam Kompier, als je erbij bent.
Mirjamkompier@gmail.com
Kijk in de agenda voor bijeenkomsten van ‘Creëren met je hart’