Gebedsintenties: Uit dankbaarheid t.g.v. een 90 jarige, Riet Vernooij-van den Engel, Toon Vlooswijk, Riet Slot-Vermeij, Piet van der Linden, Co Hoogenboom-jaargedachtenis, Jolanda Verleun-van Rooijen, Jolanda Vendrig, Wim de Wit, Lida van Zijl-van Kippersluis, Paul en Annie Vergeer-Oostveen, Overleden ouders Gruters-Dorresteijn, Overleden ouders van Es-Nieuwenhuizen en Joop van Es, John Mink, Bertus en Joke Sas-Mink, Kees Vlooswijk
Deze zondag is er hopelijk veel vreugd, ontmoeting en verbondenheid in onze kerk. Met een eigentijdse woord- en gebedsviering, vieren wij weer carnaval op een warme en respectvolle manier. Al vele jaren sluiten wij ons liturgisch aan bij dit feest, juist vanwege de katholieke wortels die carnaval verbinden met de tijd die erop volgt: de veertigdagentijd (of vastentijd), beginnend op Aswoensdag.
Het thema van deze viering luidt: ‘Geen water bij de wijn’. Een uitnodiging om het leven samen te vieren, aandacht te hebben voor elkaar en echte gemeenschap te ervaren. Tegelijk herinnert carnaval ons eraan dat het niet alleen om uitbundigheid gaat, maar ook om loslaten, omkeren en ruimte maken voor wat er werkelijk toe doet – met een glimlach én met diepgang.
Om 10.00 uur vindt de feestelijke binnenkomst plaats van onze carnavalsgasten: Prins Joerie des Saveurs van Les Boutonniers, Prinses Tessa danse à travers le monde van Les Femmes de Coers, samen met hun gevolg, Prins Boris van de Confetti’s en Prins Levi de tweede van de Howiblo
In deze viering gaat diaken Frank van Rooijen (uit Kwakbollenpoel) voor. De muziek wordt verzorgd door ZWUP, en het koor St. Caecilia zingt voluit mee. Iedereen is van harte welkom – feestelijk uitgedost of gewoon in het zondagse kloffie. Samen maken we er een viering van waarin plezier, bezinning en verbondenheid hand in hand gaan.