R.K. Geloofsgemeenschap H. Nicolaas - IJsselstein

DSC03307 Grot cutOok dit jaar gaan wij weer naar Lourdes, het mooie plaatsje waar Maria 160 jaar geleden aan Bernadette verscheen. Veel zieken zouden heel graag eens naar Lourdes gaan om bij Maria hun zorgen te vertellen en te bidden om genezing. Helaas zijn er ook veel zieken die deze reis niet kunnen betalen. Daarom mogen wij op 5 mei 2019 weer achterin de kerk staan om onze kaarten en kaarsen, maar ook spulletjes uit Lourdes die wij daar zelf hebben gekocht te verkopen. De opbrengst gaat geheel naar onze Lourdespot. U kunt natuurlijk ook een bijdrage storten op bankrekening NL 33 RABO 0169 2304 14 t.n.v. Lourdeswerk IJsselstein.
Namens de zieken hartelijk dank.
Voor inlichtingen: Betty Maas
© 3eenheidparochie 2012 - 2020          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top