Agenda
niet vergetenHelaas gaan Taizévieringen nog niet door i.v.m. corona

· Jongerenviering 11 oktober 10.00 uur Bavo Harmelen
· Jongerengroep Zaterdag 31 oktober 19.30 – 21.30 uur Bavohof Harmelen Thema: #doeslief
· Jongerengroep Zaterdag 28 november 19.30 – 21.30 uur Bavohof Harmelen Thema: Dienstbaarheid en Sinterklaas
· Gevorderde groep, 18+ groep IJsselstein/Nieuwegein/Harmelen datum en tijd in overleg. Heb je belangstelling en heb ik je mailadres nog niet? Stuur je mailadres voor meer info. Onder aan deze bladzijde staan mijn gegevens.

We mogen weer.
Na en half jaar mochten de jongerengroepen weer samenkomen (....en wat zijn ze gegroeid!). Met Gods schepping gaat het niet helemaal de goede kant op. Gelovig of niet, iedereen weet dat onderhand. 193 Landen werken er hard aan om dit te verbeteren. In de jongerengroep dachten we na over de doelen en wat je concreet zou kunnen doen. Op het einde van de avond zei een van de jongeren het duidelijk: “Of al die 193 landen in 2030 het voor elkaar krijgen om de wereld te verbeteren is een kwestie van bewustzijn, geld en de keuzes die we daarmee maken.

Ben jij tussen de 12 en 35 jaar...?
Op zoek naar verdieping van je geloof? Heb je vragen over je leven en je geloof, wil je het met anderen delen of wil je gewoon eens komen kijken bij de jongerengroep/18+ groep? Of toch alleen een gesprek?
Laat het dan weten.
App/sms of bel 06-20980748 of mail hier
Hedwig Mensink, pastoraal werkster
© 3eenheidparochie 2012 - 2020          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top