Een Round Robin boekje is een rondreizend creatief project waarin alle groepsleden starten met een eigen blanco boekje. De boekjes reizen rond in de groep en iedere deelnemer vult een aantal pagina’s in de boekjes naar eigen inzicht: met tekst, foto’s, tekeningen en wat je maar wilt. Het thema van deze ronde is #liefdevoordeschepping.
Na een aantal maanden komt het boekje weer terug bij de oorspronkelijke eigenaar, maar nu vol bijdragen van de andere deelnemers, speciaal voor elkaar gemaakt. Als de boekjes vol zijn, ontmoeten we elkaar in een gezellige bijeenkomst.

Wanneer: oktober 2021– februari 2022
Kosten: iedereen koopt zelf een boekje en evt. andere benodigdheden
Begeleiding: Marion Korenromp, pastoraal werkster
Aanmelden – vóór 12 oktober – en meer info: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 030 6878446 (na aanmelding ontvang je nadere info). Zie ook www.roundrobin.nl.
© 3eenheidparochie 2012 - 2021          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top