theeIn de advent bieden we u een paar bijzondere ontmoetingen aan rond ‘Thee met een Thema’. Het is de tijd waarop we ons voorbereiden op kerstmis. Veel mensen kiezen in deze periode voor wat extra tijd ter bezinning. Dat is bijvoorbeeld mogelijk door mee te doen aan een online retraite van Ignatiaans bidden, waarvoor u zich ook kunt aanmelden.
Tijdens drie online bijeenkomsten willen we elkaar ontmoeten om samen over deze teksten te praten. Het thema in deze komende advent is: “Zie, ik kom spoedig".

Deze bijeenkomsten zullen plaatsvinden via Zoom. U kunt zich per losse bijeenkomst aanmelden, het is niet nodig om aan alle drie de bijeenkomsten mee te doen. U kunt u opgeven bij Leontien de Leeuw. Geef bij opgave ook even uw adres en postcode door, dan krijgt u vooraf nog iets toegezonden per post.

Data: donderdag 3, 10 en 17 december 2020 van 14.00 tot 15.00 uur
© 3eenheidparochie 2012 - 2020          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top