Robin
Een Round Robin boekje is een rondreizend creatief project waarin alle groepsleden starten met een eigen blanco boekje. De boekjes reizen rond in de groep en iedere deelnemer vult een aantal pagina’s in de boekjes naar eigen inzicht: met tekst, foto’s, tekeningen en wat je maar wilt, rond het thema dankbaarheid.
Na een aantal maanden komt het boekje weer terug bij de oorspronkelijke eigenaar, maar nu vol bijdragen van de andere deelnemers, speciaal voor elkaar gemaakt. Als de boekjes vol zijn, ontmoeten we elkaar in een gezellige bijeenkomst.

Wanneer: oktober – feb/mrt
Kosten: iedereen koopt zelf een boekje en evt. andere benodigdheden
Begeleiding: Marion Korenromp en Irene van der Meulen
Aanmelden – vóór 1 oktober – en meer info: Contactformulier (na aanmelding ontvang je nadere info).  Zie ook de website. Klik hier. 
© 3eenheidparochie 2012 - 2019          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top