WoordHet jaarwoord bestaat 5 jaar!
Doe jij in 2022 ook mee? Een jaarwoord is een woord dat een kwaliteit benoemt waarin je het komend jaar wilt groeien.  
  
Traditie
In allerlei spirituele tradities gaan mensen naar een leraar met de vraag om ‘één woord’.  
Ze doen dat, omdat ze bijv. willen groeien in geloof. of willen ontdekken hoe ze dichter bij zichzelf kunnen blijven. De leraar kiest dan een woord voor deze unieke leerling. 

Wat moet je doen met het ene woord? 
De leerling draagt dat woord lange tijd met zich mee. In allerlei situaties gaat het tot hem spreken. Het troost hem. Het geeft moed en richting. Maar soms is zo’n woord ook confronterend. Steeds weer blijft de bedoeling aan dat woord te groeien in (de bedoeling van) je mens-zijn.

Hoe kom jij nu aan je jaarwoord?  
Begin januari vind je op www.marionkorenromp.blogspot.nl een link. Daar vul  je je naam en emailadres in. Je ontvangt dan in één week drie mails met drie stappen op weg naar jouw jaarwoord 2022. Aanmelden kan tot 28 januari 2022.
© 3eenheidparochie 2012 - 2022          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top