scriptio divina najaar 2021Bijbelteksten. Soms zijn ze oud. Soms zijn raadselachtig. De ene keer raken ze je, de andere keer weet je niet wat je er mee moet. Maar hoe oud of raadselachtig ook, er is altijd één woord in die tekst dat van waarde kan zijn voor jou, hier en nu. Stel: de Spreker ervan schenkt je, telkens als je een Bijbeltekst leest, één zo’n woord cadeau, als blijk van Zijn vriendschap. Eén woord dat je nu iets te zeggen heeft. Zou je dat cadeau dan willen ontvangen en open willen maken?

Ik bied je een schrijfoefening waarin je dat ene woord in een Bijbeltekst ontdekt en waarmee je kan ontdekken wat dat woord jou nu te zeggen heeft. Je doet die oefening in een groep, maar toch voor jezelf. Vanwege de huidige onzekere omstandigheden doen we die online. Ervaring met schrijven is niet nodig. Het gaat om het proces, we maken geen ‘mooie’ of ‘affe’ teksten. Ook is er geen voorkennis van de Bijbel nodig.

Wanneer?
6 september, 4 oktober, 1 november en 6 december van 9.30-11.30 uur
of op woensdag 6 oktober en 10 november van 19.30-21.30 uur.
Opgeven of vragen? Klik hier! 
Begeleiding: Marion Korenromp, pastoraal werkster
Waar: online via Zoom
© 3eenheidparochie 2012 - 2021          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top