Notre Dame de BeauraingIn augustus kunt u met een groepsreis naar bedevaartsplaats Beauraing in de Belgische Ardennen.

Deze zomerreis van Platform 30+ wordt georganiseerd door pastoor Otto samen met enkele vrijwilligers.

In 1932/1933 verscheen de heilige maagd Maria hier 33 maal aan vijf kinderen uit dit kleine stadje. Zij toonde zich als Onze Lieve Vrouw van het gouden hart.

Sindsdien komen er vele pelgrims om Maria te eren en hun intenties aan haar toe te vertrouwen. Op plechtige wijze wordt elk jaar op 22 augustus de feestdag van het Hart van Maria gevierd, waar vele pelgrims, ook uit de omringende landen aan deel nemen. Ook u kunt daar dit jaar bij zijn.
Tijdens deze reis is er voldoende tijd voor een stil gebed aan dit bedevaartsoord, maar ook voor mooie wandelingen in het nabijgelegen nationaalpark. Ook is een bezoek mogelijk aan het stadje Dinant, mooi gelegen langs de Maas. Met een kabelbaan of per trappen omhoog naar de citadel heb je van daar uit een schitterend uitzicht over de stad. Wie het sportiever wil kan ook een kano tocht over de Lesse maken of ondergronds gaan in de grotten van Han. Ook nodigen de binnenstad van Namen, de oude abdij Maredsous of de stad Luxemburg uit voor een bezoek.

Tijdens deze reis logeert u in het gastenverblijf van het bedevaartsoord met hoofdzakelijk eenpersoonskamers.

Vertrek: maandag 19 augustus 2019, 13.00 uur vanuit Limbricht.
• Terugkomst: zaterdag 24 augustus 2019, 12.00 uur in Limbricht.
• Kosten ca. € 450,-- (vol-pension)

Bent u geïnteresseerd? Dan kunt u zich tot 15 juli 2019 opgeven bij Platform 30+ of bij pastoor M. Otto


© 3eenheidparochie 2012 - 2019          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top