noahAan de kade in Wijk bij Duurstede ligt een bijzonder bouwwerk: de Ark van Noach. De Ark is maar liefst 70 meter lang, 13 meter hoog, 10 meter breed en heeft 4 verdiepingen. Het bouwwerk is een drijvend Bijbelmuseum, en zeker de moeite van het bezoeken waard.
Na binnenkomst krijg je een plattegrond (en een speurtocht voor wie wil), en kun je in je eigen tempo een route volgen. Je komt langs allerlei Bijbelverhalen uit zowel het Oude als het Nieuwe Testament, uitgebeeld in hout en andere materialen. Naast de uitgebeelde verhalen, is er overal in de Ark wel iets te zien, en alle details zijn de moeite van het bekijken waard. Het museum heeft een lift, en is daarmee ook goed bereikbaar voor minder validen. Ook met het openbaar vervoer (bus 41, halte Steenstraat-Centrum) is de Ark goed te bereiken.

Meer informatie? Klik hier.
© 3eenheidparochie 2012 - 2019          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top