ariensinstituut
Priester worden in deze tijd is niet vanzelfsprekend. Het is een verlangen dat in je gaat leven en dat langzaam tot ontwikkeling kan komen. De keuze voor het priesterschap begint dan ook niet bij jezelf, maar bij God: je wordt door Hem geroepen. Het AriĆ«nsinstituut, de priesteropleiding van het Aartsbisdom Utrecht, wil je de gelegenheid geven om in een sfeer van gebed en ontmoeting na te denken over de vraag of de Heer jou misschien roept om priester te worden.

Daarom worden tijdens de Goede Week meeleefdagen georganiseerd voor jonge mannen tussen 17 en 40 jaar. Samen met de seminaristen zul je je voorbereiden op het feest van Pasen door de viering van Witte Donderdag, Goede Vrijdag en de Paaswake. Je neemt deel aan het bezinningsprogramma tijdens deze dagen en aan de liturgische plechtigheden in de kathedraal te Utrecht. Vanzelfsprekend zal er ook voldoende gelegenheid zijn om met elkaar en met de rector te spreken over de vragen die je wellicht hebt.

Vragen of wilt u aanmelden? Klik hier
© 3eenheidparochie 2012 - 2019          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top