Sjaal van BarmhartigheidBreien is in! Al een paar jaar komt een groep volwassenen samen die een sjaal breien voor iemand anders die wel wat troost of aandacht kan gebruiken. Als die af is, maken ze er een mooi cadeau van en brengen het naar die persoon. In de kerstvakantie bieden we kinderen vanaf 10 jaar de gelegenheid een begin te maken met zo’n sjaal. Kun je niet breien? Geeft niets: we leren je de eenvoudige steken. Verder is het gewoon gezellig met muziek en drinken. Wol is er. Breipennen mag je zelf meenemen of kun je van ons krijgen. Bedenk maar vast wie jij met een zelf- gemaakte sjaal wil verrassen. Het is op vrijdag 28 december van 14.00 - 16.00 uur in de Kleine Johannes, Pastoor Spaanplein 2 in Montfoort.


Fijn als je je even aanmeldt: bij Mia van Jaarsveld
Of bij: Marion Korenromp, via het contactformulier
© 3eenheidparochie 2012 - 2018          --- Disclaimer ---       --- Privacy verklaring --- ↑ Top