adventsvieringAdvent is een feest voor de ogen. Er is zoveel te zien: de versiering in straten en in huizen, de lichtjes in het donder, de kerstboom in de kamer. Met de ogen van ons hart valt er nóg meer te zien: verwachting, hoop, vrede, of in ieder geval ons verlangen daarnaar.

Kunstenaars hebben ons beelden geschonken waarin deze hartezaken te herkennen zijn. In vier bijeenkomsten kijken we telkens naar 1 schilderij of foto uit de (recente) gescheidenis. Op een eenvoudige wijze delen we wat we zien en hoe we daardoor geraakt zijn.

Deze activiteit vindt online plaats via ZOOM op de donderdagavonden:
1, 8, 15 en 22 december 2022.
Tijd: 19.00-20.00 uur
Je mag één of meerdere keren meedoen.

Aanmelden: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
© 3eenheidparochie 2012 - 2022          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top