R.K. Geloofsgemeenschappen Nieuwegein

Pastoraal bezoek 1Alle vrijwilligersgroepen binnen de Nicolaaskerk, waaronder wij als pastorale bezoekgroep, hebben van de penningmeester het verzoek gekregen om kritisch naar onze uitgaven te kijken en zo mogelijk te bezuinigen.

Wij hebben daarom het plan om de felicitatiekaarten die wij jaarlijks naar onze parochianen, van 80 jaar en ouder sturen, met ingang van de maand juni met de interne post te laten bezorgen. Per jaar versturen wij namelijk ruim 300 kaarten per post en daarmee kunnen we dus een flink bedrag aan postzegels besparen.

Dat betekent dat deze jarigen hun felicitatie mogelijk niet meer op hun verjaardag zelf zullen ontvangen maar mogelijk later.

Wij vragen uw begrip voor deze verandering maar u wordt door ons niet vergeten.

Pastorale Bezoekgroep Nicolaaskerk
© 3eenheidparochie 2012 - 2020          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top