R.K. Geloofsgemeenschappen Nieuwegein

Christoffel opschrift emmausVeel mensen vinden het toch een te groot risico om een viering te bezoeken. Daarom willen wij in de Mariamaand weer graag de Emmauskerk een vast dagdeel openstellen voor die mensen die toch even in de kerk willen bidden.

De kerk zal op woensdagaen geopend zijn om 10.00 - 12.30 uur.
In de Mariamaand is de kerk dan open op 5, 12, 19 en 26 mei.

U kunt zowel naar de kerkzaal als naar het stiltecentrum. We houden een maximum aan van vijf huishoudens tegelijkertijd zodat we zeker weten dat er ruimte te over is. Natuurlijk gelden de coronaregels: goed afstand houden, mondkapje op en bij de ingang uw naam opgeven plus hoe wij u kunnen bereiken. Die gegevens bewaren we dan twee weken. U bent van harte welkom.
© 3eenheidparochie 2012 - 2021          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top