R.K. Geloofsgemeenschap Geboorte Johannes de Doper - Montfoort-Linschoten

pasenTerugblik op de weg naar Pasen

In de 40 dagentijd hebben we in de vieringen stil gestaan bij de vraag die paus Franciscus ons heeft gesteld: ‘hoeveel is genoeg‘. Hopelijk heeft het u geholpen om op een andere manier tegen bepaalde dingen aan te kijken.

Op Palmzondag was er een grootse intocht met een 60-tal kinderen met een mooi versierde Palmpasenstok. Vanaf deze zondag en in de Goede Week hebben velen iets meegebracht voor de voedselbank. Iets extra’s de komende tijd voor hun gezinnen uit Montfoort en Linschoten.

Er is ook weer veel werk verricht om te zorgen voor waardevolle vieringen door koren, de bloemenwerkgroep, schoonmaak, veel kopieerwerk voor de boekjes, liturgiegroepen, kosters, misdienaars en voorgangers. Wat mooi dat we als geloofsgemeenschap met elkaar hiervoor zorg willen dragen.

Iedereen bedankt. Namens de pastoraatgroep, Gerard Vendrig


Terug naar Startpagina
                                                         Bekijk hier enkele foto's van de Paaswake
© 3eenheidparochie 2012 - 2020          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top