Gebruikersmenu van de parochiedatabase - H. Drie-eenheidparochie


Aanvraagformulier voor een inlogcode in de parochiedatabase.


Vul onderstaand formulier zo compleet mogelijk in. Alle velden met een * zijn verplicht in te vullen. Vooral het e-mailadres is voor de verdere afhandeling van groot belang.

Als u op 'verstuur' heeft geklikt wordt dit formulier gestuurd naar de webadministrator. Deze verwerkt uw contactgegevens in de parochiedatabase, maakt een account aan met de juiste bevoegdheden en koppelt alle reeds bestaande gegevens die voor u van belang zijn aan uw account. Na verwerking ontvangt u van het systeem een email met daarin uw gebruikersnaam en een wachtwoord dat door het systeem is gegenereerd. Bewaar deze email voor het geval u het wachtwoord bent vergeten.
Aanvraag inlogcode parochiedatabase
/ /

security image
© 3eenheidparochie 2012 - 2021          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top