R.K. Geloofsgemeenschap H. Bavo - Harmelen

kerkdienstgemistAls u in het hiernaast staande plaatje klikt, kunt u de opgenomen viering(en) beluisteren en/of downloaden. De opnames (alleen geluid, geen beeld) van vieringen zijn beperkt tot eucharistie-, woord- en communie- en gebedsvieringen.

Doop- en huwelijksvieringen, uitvaarten en avondwaken kunnen voor privé-doeleinden wél worden opgenomen (usb-stick vooraf inleveren bij de dienstdoende koster of bij de uitvaartleider), maar zijn niet voor derden beschikbaar (tenzij de familie dat anders wil!).

Er is een app Kerkdienst Gemist beschikbaar. U kunt deze app gratis downloaden in Play Store/App Store.

Voor meer informatie kunt u hier lezen wat er bij komt kijken om de luisteraar van dienst te kunnen zijn. Ook zijn cijfers beschikbaar hoe vaak er gebruikt van wordt gemaakt.
© 3eenheidparochie 2012 - 2019          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top