Omstreeks 1970 is in onze Bavo-geloofsgemeenschap met de werkgroep lectoren gestart. Zij assisteren tijdens de diverse liturgische vieringen.
Eucharistieviering
Hierin assisteren André van Miltenburg, Bernadette Kok, Claudia van den Akker, Hetty van de Weijer, Jacqueline van der Linden en Marco Nolte.
Woord- en communieviering
Voorgangers zijn Coby Vianen, Jacqueline van der Linden, Lidy van Doorn en Riky van Leeuwen. In deze vieringen assisteren Berry van der Lit en Erika Klever.
Avondwake
Een avondwake wordt verzorgd door Coby Vianen, Lidy van Doorn, Mariët van Vliet en Riky van Leeuwen.
Gaza
De vieringen in woonzorgcentrum Gaza worden elke vrijdagmorgen om 10.30 uur gehouden. De voorgangers daar zijn Coby Vianen, José van de Poll, Lidy van Doorn en Riky van Leeuwen.