R.K. Geloofsgemeenschap H. Bavo - Harmelen

solidaridadSolidaridad is een ontwikkelingsorganisatie met als belangrijkste doel het bestrijden van armoede in Latijns Amerika, Azië en Afrika. Solidaridad is in Nederland o.a. bekend als organisatie achter Fair Trade, Max Havelaar koffie, Oké bananen en Kuyichi jeans.

Solidaridad werkt aan een eerlijke en duurzame productie van kleding. Hoe de arbeidsomstandigheden zijn in de textielfabrieken daar is moeilijk achter te komen. Solidaridad is in Ethiopië een project gestart om hierin verandering te brengen. Werken aan een duurzame en eerlijke kledingproductie, volledig traceerbaar van katoenplant tot kledingrek. Met respect voor mens en milieu.

Op de zondagen 8 en 22 december is de tweede collecte voor Solidaridad.
Uw gift is welkom op NL 05 TRIO 0212 1854 11 Solidaridad, Utrecht.

Hartelijk dank!
© 3eenheidparochie 2012 - 2019          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top