R.K. Geloofsgemeenschap H. Bavo - Harmelen

Nieuwe website en sloganactiekerkbalans2021

In 2021 vindt Actie Kerkbalans plaats van zaterdag 16 tot zaterdag 30 januari. 

De Actie Kerkbalans 2021 heeft als motto: ‘Geef vandaag voor de kerk van morgen’. “Al generaties lang is de kerk voor ontelbaar veel gelovigen van grote betekenis,” aldus de actiekerkbalans2021 geefvandaagvoordekerkvanmorgenorganisatoren van de geldwervingsactie. “In de kerk wordt gebeden, gezongen, gerouwd en gevierd. Mensen komen samen om hun geloof in God, maar ook hun levenservaringen, te delen. Dat geeft een bijzondere band. Kerkleden willen gastvrij zijn naar hen die God nog niet kennen maar ook naar jonge mensen die hun leven nog voor zich hebben en dat willen delen met God en met elkaar. Door vandaag te geven, 
kan de kerk ook morgen doen waar ze al eeuwenlang voor staat. Dit is het verhaal achter de nieuwe slogan: ‘Geef vandaag voor de kerk van morgen’.”

Kerkbalans is een gezamenlijke actie van de Rooms-Katholieke Kerk, de Protestantse Kerk, de Oudkatholieke Kerk van Nederland, en, sinds 2018, de Evangelische Broedergemeente. Al sinds 1973 werken kerkgenootschappen samen in de Actie Kerkbalans en doen zo een beroep op de plaatselijke geloofsgemeenschappen voor een financiële bijdrage. Jaarlijks vragen zij hun leden in de tweede helft van januari een financiële bijdrage te leveren aan hun eigen plaatselijke kerk.

Voorbereiding

Dinsdag 12 januari was het weer zover: de voorbereiding van de Kerkbalans! Alle uitgedraaide brieven voor de hoofdbewoners en de thuiswonende jongeren werden samen met de brochure in de enveloppen gestopt. 

Dit jaar moest er ‘Coronaproof’ gewerkt worden. Dit betekende voor de 10 vrijwilligers: handen ontsmetten, mondkapje op tot je zit en tafels 1,5 meter uit elkaar. 
Het mocht de pret niet drukken, het was weer ouderwets gezellig met appeltaart en koffie dit keer aan de eigen tafel. 

Alle nieuwtjes in het dorp vlogen weer over tafel maar na ruim 2 uur was de klus geklaard. 

De dozen werden ingepakt en opgehaald door Thea de Wit om ze uit te rijden naar de coördinatoren van de Wijkopbouw. 

Alle vrijwilligers weer geweldig bedankt en tot volgend jaar!

De foto's geven een beeld van de voorbereiding.

​​
IMG 0312 IMG 0313
IMG 0316 IMG 0317
IMG 0325 IMG 0327 IMG 0329
IMG 0318 IMG 0319
IMG 0320 IMG 0321
 IMG 0322 IMG 0323 IMG 0324 
 IMG 0332 IMG 0334 
IMG 20210112 101327  

 

© 3eenheidparochie 2012 - 2021          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top