R.K. Geloofsgemeenschap H. Bavo - Harmelen

Als 24uurvanwoerdenBavo-geloofsgemeenschap zijn we er niet alleen voor onszelf. We willen ons ook graag inzetten voor anderen. Dat is immers wat het evangelie van ons vraagt. Als werkgroep Vitaliteit zien we een mooie uitdaging in het deelnemen aan de 24 uur van Woerden.

Zo begonnen wij onze oproep in maart 2020!

Maar toen sloeg Covid-19 toe. De 24 uursloop werd afgelast en doorgeschoven naar 2021, maar ook dit jaar gaat het evenement in de oorspronkelijke versie niet door. Wel is er de Woerdense wandelweek van vrijdag 4 juni tot zondag 13 juni.

Om organisatorische redenen heeft de werkgroep echter besloten dit jaar niet mee te doen aan de wandelweek. Wel gaan wij nog een inzamelingsactie houden voor het inloophuis ‘Leven met kanker’ in Woerden. Maar daarover later meer.

Voor degenen, die toch willen wandelen zijn er 24 wandelingen gebundeld in een unieke Woerdense Wandelgids, te koop voor € 5,-- bij
  • Keurslagerij Van Kesteren, Voorstraat,Woerden
  • VVV/Kaaspakhuis
  • Inloophuis “Leven met Kanker”

De opbrengst gaat volledig naar het Inloophuis. Voor meer informatie: klik hier

Namens de werkgroep Vitaliteit,

André Severs

© 3eenheidparochie 2012 - 2021          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top