R.K. Geloofsgemeenschap H. Bavo - Harmelen

Voor de negende keer wordt op zondag 19 mei de landelijke Open Kloosterdag gehouden. Vele kloosters zetten dan hun deuren open. De Konferentie Nederlandse Religieuzen hoopt op een inspirerende en respectvolle ontmoeting, waarin bezoekers en kloosterlingen op informele wijze in contact komen.

Op de website www.openkloosterdag.nl komt een overzicht van deelnemende kloosters en hun programma’s. In sommige gevallen is aanmelding verplicht. Belangstellenden kunnen ook bij een klooster dat ze willen bezoeken, informeren of het meedoet aan deze editie van de Open Kloosterdag.

De Open Kloosterdag vindt doorgaans om het jaar plaats. Bij de vorige editie in 2017 deden in het aartsbisdom de volgende kloosters mee: de Zusters Karmelitessen te Arnhem, Abdij Koningsoord (Arnhem), het Dominicanenklooster in Huissen, de Zusters Augustinessen van Sint Monica in Utrecht, het Karmelietenklooster Karmel Twente en de Zusters Karmelietessen in Zenderen.
© 3eenheidparochie 2012 - 2019          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top