R.K. Geloofsgemeenschap H. Bavo - Harmelen

Zoals u wellicht weet, kan via de website mail worden gestuurd naar een contactpersoon (lid pastoresteam, parochiebestuur, kerkcommissie, pastoraatgroep, werkgroepen, contactpersonen). Er kunnen geen bijlagen worden meegezonden. 

Omdat de ontvangers van deze mail steeds meer last kregen van spam is de Captcha-functie ikbengeenrobotingebouwd.
Dat is een code om zo veel als mogelijk spam te voorkomen. Voordat verzending een feit is, wordt gevraagd plaatjes aan te klikken waarop een bus, een etalage, een autoweg o.i.d. staat. Pas als alle plaatjes zijn verdwenen, klikt u op verfiëren. De e-mail wordt pas verzonden als er een vinkje staat voor 'ik ben geen robot' staat.
Deze nieuwe versie van de Captcha-functie voldoet aan de nieuwste veiligheidsnormen.
© 3eenheidparochie 2012 - 2022          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top