• nieuwsbrief1juni2018 par
  U kunt zich voor deze Nieuwsbrief aanmelden via deze link
 • moederenkind
  Moeder en Kind
  (icoon: pastor Paul Brenninkmeijer)
 • Maria van Eiteren-DSC06485
  O.L. Vrouw van Eiteren - Basiliek IJsselstein
  (foto: Leo Manders)
  Bewaren
 • Zwarte Madonna Czestochowa
  Zwarte Madonna - Czestechowa
  (Foto: Annemiek Smulders)
 • Maria de Meerdere Kathedraal Lissabon
  Glas in lood raam in de Kathedraal van Lissabon
  (foto: Annemiek Smulders)
  Bewaren
 • P1190460 cut
  Mariabeeld in de St. Marien-Kirche in Osnabrück
  (foto: Annemiek Smulders)
  Bewaren
 • slideshow Mariabeeld op pilaarMariabeeld op pilaar
  (foto: KRO - RKK)
 • basiliek ijsselsteinBasiliek IJsselstein
 • Barbarakerk 2 Vreeswijk Emmauskerk Nieuwegein Nicolaaskerk 1 Jutphaas
  De drie kerken van de geloofsgemeenschappen in Nieuwegein
  (v.l.n.r. Barbara, Emmaus, Nicolaas)
 • Kerkgebouw Montfoort na restauratie
  Kerkgebouw H. Johannes de Doper, Montfoort
  (foto: Sjaak Spruit)
 • slideshow bavokerk
  Kerkgebouw H. Bavo, Harmelen
  (foto: Frits Hakkennes)
 • jacobuskerkH. Jacobuskerk, Cabauw
 • victorkerk benschop
  Sint Victorkerk, Benschop
AriensinstituutUw aandacht wordt gevraagd voor de verschillende opleidingen die het Aartsbisdom Utrecht vanaf september aanbiedt. Over deze opleidingen (tot priester, tot diaken, tot catecheet en tot diaconaal assistent) zijn ook folders gemaakt die aan de parochiesecretariaten zijn  toegezonden. Het is de bedoeling dat deze in de parochiekerken komen te liggen. De folders zijn tevens te downloaden van www.ariensinstituut.nl/opleidingen. In zijn brief vraagt kardinaal Eijk om aandacht voor deze opleidingsinitiatieven, in het belang van de parochies: “Ik doe een dringend beroep op u om met prioriteit binnen uw parochie of parochiële caritas instelling kandidaten te werven voor deze vier opleidingen,” aldus kardinaal Eijk. Zo is het “van groot belang dat er voor nu en de toekomst vrijwilligers toegerust worden die een ondersteunende en verbindende rol op het terrein van catechese, caritas en diaconie kunnen vervullen en die op deze terreinen ook zelf actief zijn.” De brief kunt u hier downloaden.
© 3eenheidparochie 2012 - 2019          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top