wapenaartsbisdomMet zegenende handen staat de ‘Maagd der Armen’ in Banneux (België) de mensen op te wachten.
Jaarlijks trekken zo’n 500.000 pelgrims naar haar toe. In een park met kapellen en gebedsplaatsen is er voor een ieder ruimte om zich alleen in stilte of samen met een groep in gebed terug te trekken. De Maagd Maria verscheen in 1933 acht keer aan een meisje van 11 jaar, Mariette Beco, en vroeg om de bouw van een kapel. Die werd nog in 1933 gebouwd op de plaats van de verschijningen. Later werd er ook een basiliek gebouwd. In Banneux is tevens een geneeskrachtige bron die Maria aan Mariette toonde.

Pastor Wolters: “Ook in 2018 trekken wij vanuit het Aartsbisdom Utrecht enkele keren voor een vijfdaagse bedevaart naar haar toe en wel van 25 t/m 29 mei en van 31 augustus t/m 4 september. U bent van harte uitgenodigd.”

Meer informatie: bij de regionale vertegenwoordigers of neem contact op met pastor Wolters: e-mail klik Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
© 3eenheidparochie 2012 - 2018          --- Disclaimer ---       --- Privacy verklaring --- ↑ Top