BoomMetBank

Meditatie (maandelijks)

Wil je kennismaken met christelijke meditatie  of heb je er al (een beetje) ervaring mee, dan ben je welkom in de maandelijkse meditatiebijeenkomsten. Elke maand doen we weer een andere meditatievorm, soms iets bekends en soms iets nieuws.
Na afloop is er altijd gelegenheid om nog even na te praten met een kop koffie of thee. Als je wilt, kun je elke maand een uitnodiging per e-mail ontvangen.

Datums: 20 september, 18 oktober, 15 november, 13 december 2022
Tijd: 19.00 - 20.00 uur
Locatie: Ontmoetingskerk, Andorrastraat 2, 3402 BG IJsselstein
Aanmelding: via email vorming-3eenheidparochie

Stiltemomenten online

Wie graag op zijn eigen tijd wil mediteren en een audiofragment fijn vindt  kan inspiratie putten uit de stiltemomenten online. De duur van die meditaties is 10-15 minuten. Er zijn wat algemene meditaties beschikbaar. Daarnaast verschijnen in een jaar een paar series rondom een feest of een ander thema. Houd de site (of de nieuwsbrief) dus in de gaten als je op de hoogte wilt blijven!
De meeste meditatie zijn ingesproken door Marion Korenromp.
Link naar de Stiltemomenten Online.

Zondagsminibezinningsmomentje

Elke zaterdag wordt deze korte bijdrage geplaatst. Elke bijdrage bestaat uit: 1 Bijbelcitaat (gekozen uit de drie zondagse lezingen van het R.K. leesrooster); 1 reflectievraag, ondersteund door muziek en en dat alles in 1 minuut.
Dus..... Heb je 1 minuutje?
Link naar bezinningsmomentje.

Vormen van meditaties

Er worden verschillende vormen van meditatie aangeboden.
  • Ignatiaanse meditatie
  • Latifa gebed
  • Lectio divina
  • Centering praying
  • RAIN meditatie
© 3eenheidparochie 2012 - 2023          --- AVG-verklaringen --- ↑ Top