SCCO
Afgelopen maanden zijn in Nederland en Cambodja weer veel mooie stappen voorwaarts gezet,
die we graag met jullie delen via deze nieuwsbrief.

SCCO, een begrip in Andong!

Dankzij de inzet van SCCO, gebeurt er veel in Andong: moeders werken in het naaiatelier, kinderen gaan met de tuktuk naar de lokale basisschool, kleuters volgen gratis lessen en een aantal kinderen krijgt bijles en Engelse les in de ‘intensive class’ van SCCO.

Niet alleen doordeweeks, maar ook in het weekend werkt het SCCO-team hard door. Twee leraressen verzorgen Engelse les en zorgen dat de kinderen in de lokalen van SCCO kunnen lezen en spelen. Daarnaast is er eens in de maand een ouder- en kinder-evenement. De opkomst blijft maar groeien en groeien! Aan zo’n evenement nemen al gauw meer dan 100 ouders en kinderen deel. Hiermee is het overduidelijk dat SCCO een begrip en platform is geworden in Andong, dat zorgt voor een betere toekomst voor de volgende generaties.

Lees de hele Nieuwsbrief die interessante informatie bevat. O.a. ook de opbrengsten middels het Vastenactieproject.
© 3eenheidparochie 2012 - 2018          --- Disclaimer ---       --- Privacy verklaring --- ↑ Top