Te verwijderen — Rouwgroep Nieuwegein

Wat biedt Rouwgroep Nieuwegein?

Lotgenoten ontmoetenLogo Rouwgroep

 • Je komt herkenning en erkenning tegen als je lotgenoten ontmoet. Dat is de basisgedachte van deze zes tot acht bijeenkomsten. Al meer dan 20 jaar begeleiden we deze groepen. Twee keer per jaar starten we een nieuwe groep.
 • Informatie en aanmelding via onze website (zie onderaan).

Wandelen

 • Bij elkaar komen, kaarsje opsteken, een korte kennismaking in de groep, dan twee aan twee aan de wandel met een thema om over te praten. Terugkomen, kopje thee. Je hebt weer nieuwe energie om verder te gaan.
 • Elke eerste vrijdagmiddag van de maand. Verzamelen om 14.30 uur.
 • Datums, informatie en aanmelding via onze website (zie onderaan).
 • Zie ook artikel op deze website.

Inloopavond

 • De avonden hebben als doel mensen met een verlieservaring (kort of langer geleden) met elkaar in contact te brengen. Mensen in rouw kunnen vaak na enige tijd hun verhaal niet meer goed kwijt aan de directe omgeving. Tijdens de inloopavond wordt de mogelijkheid geboden om je verhaal te doen. Erkenning krijgen voor wat je hebt meegemaakt en herkenning horen in het verhaal van de ander kan helpend en helend werken.
 • Elke tweede dinsdagavond van de maand. Koffie en thee staan klaar om 19.15 uur.
 • Datums, informatie en aanmelding via onze website (zie onderaan).
 • Zie ook artikel op deze website.

Schrijven

 • Je krijgt creatieve opdrachten en jouw pen schrijft – bijna als vanzelf – een tekst die bij jou van binnen leeft. Met verbazing en misschien wel met ontroering volg je je eigen proces.
 • Voor informatie vul het contactformulier in op onze website (zie onderaan) en we nemen contact met je op.

Ontmoetingsdagen met workshops en lunch

 • Alle mensen die eerder een activiteit bij ons hebben gevolgd, krijgen 2 x per jaar een uitnodiging voor een ontmoetingsdag. We praten bij, bieden ontspannende workshops aan en lunchen met elkaar. Ieder neemt daarvoor iets mee van huis. Ook mensen die ons nog niet kennen zijn van harte welkom.
 • Datums, informatie en aanmelding via onze website (zie onderaan).

Nadere informatie