Vastenactie 2024

7 februari 2024

De Drie-eenheidparochie heeft in de vastentijd een eigen doel: Stichting Shirati Tanzania. De Stichting geeft steun aan ondervoede en besmette kinderen in Shirati . Shirati is een klein plaatsje in Tanzania.

In het ziekenhuis Shirati werken twee Hollandse tropenartsen. Studenten van de verpleegkundige opleiding, waaronder Kim van Rooijen, hebben als onderdeel van hun opleiding twee maanden in het Shirati KMT Hospital mogen meewerken. Het behandelen van ondervoede kinderen, met als belangrijke voeding pindakaas, kinderen die besmet zijn geraakt door te zwemmen in het Victoriameer, maar ook vissers zijn ernstig ziek geworden. Voorlichting en het uitdelen van voeding en medicatie is belangrijk. Voorkomen is beter als genezen.

Tijdens de vastenperiode zijn er collectes bestemd voor de Stichting Shirati. U kunt ook een bedrag overmaken op IBAN NL 21 INGB 000 000 5850 van de Vastenactie Den Haag o.v.v. projectnummer 202447 Shirati Tanzania.

Hartelijk dank
MOV

Andere berichten