Volkskerstzang op 19 december 2023

7 november 2023

Dit jaar gaan wij het helemaal anders doen. Geen koren, geen overdenking niets van dat al. Wij gaan samen ZINGEN! We merkten namelijk dat de bezoekers graag gezamenlijk zingen en de naam zegt het natuurlijk al: “Volkskerstzang.”

Iedereen mag zijn/haar favoriete kerstlied opgeven tot maandag 11 december. Hiervoor kan een mail gestuurd worden naar volkskerstzanglopik@gmail.com of via de facebookpagina https://www.facebook.com/volkskerstzanglopik. Er hoeft geen lied ingestuurd te worden om te mogen komen. Iedereen is welkom om een lied in te sturen, maar dit is niet verplicht. Het is natuurlijk wel fijn als er ook liederen worden gezongen, die de bezoekers willen zingen.

Organist Jan Spier zal het zingen begeleiden en hij zal ook de loting van de (hopelijk) vele opgegeven kerst nummers doen. Als alles goed gaat komt er ook nog een kerstengel solo zingen.

Wanneer?    Dinsdag 19 december 2023.

Hoe laat    Om 19:30 uur zingen wij het eerste lied

Waar?          In de Brugkerk, Lopikerweg oost 57, 3411JC Lopik

Voor wie?    Voor iedereen in Lopik, voor allen van jong tot oud, van klein tot groot. We gaan er een feest van maken.

Hoe lang gaat de avond duren?   1 uur tot 5 kwartier.

Daarna kan er onder het genot van een kopje koffie en koekje nog even nagepraat worden.

Commissie volkskerstzang

Andere berichten