Kerstbomenverkoop bij de Nicolaaskerk

6 november 2023

Voor de 34e keer zullen er bij de Nicolaaskerk kerstbomen worden verkocht. De verkoop start op zaterdag 25 november. Er zijn prachtige bomen ingekocht, zoals de Groene Den, de Omorica en de Nordmann. De kerstbomen zijn in verschillende maten verkrijgbaar, met en zonder kluit. Tevens worden er ook kerststukjes verkocht en is het gezellige kerstwinkeltje weer geopend. De opbrengst van de verkoop is bestemd voor onderhoud van de kerk.

Informatie:
* Nicolaaskerk, Utrechtsestraatweg 8, Nieuwegein.
* De verkoop start op zaterdag 25 november en eindigt op 16 december, zolang de voorraad strekt.
* Tijden: Op werkdagen van 09:30 – 20:00 uur. Zaterdag tot 17:00 uur. Op zondagen vanaf 12:00 uur.
* De bomen worden verpakt in een net. Bezorgen kan en is ter plaatse te regelen.
* De prijzen zijn in vergelijking met vorig jaar gelijk gebleven.
* Betalen via PIN en smartphone is mogelijk.

Helpt u ons mee om de last van het onderhoud van onze kerk te dragen? Heel veel dank!

Andere berichten