Jan Vlaar overleden

31 mei 2023

 

Op dinsdag 30 mei 2023 is op 73-jarige leeftijd overleden:

Joannes Leo Maria (Jan) Vlaar, 
geboren op 3 juli 1949 te Opmeer, echtgenoot van Lioba Vlaar-Zewald, wonende Liefhovendijk Linschoten.

Dinsdag 6 juni 2023 is er om 19.00 uur een avondwake in de RK Kerk Geboorte Johannes de Doper. Aansluitend is er gelegenheid om afscheid te nemen in de kerk en de familie te condoleren in het nabij gelegen Zalencentrum St Joseph.

De uitvaartplechtigheid en begrafenis vinden in besloten kring plaats. U kunt de viering volgen via kerkdienstgemist op woensdag 7 juni 2023 om 11.00 uur in ’t Kruispunt te Linschoten.

Voorganger: Ben van Blokland

 

Link kerkdienstgenist avondwake     –     Link kerkdienstgemist uitvaartplechtigheid

451 Jan Vlaar Avondwake PDF          –    451 Jan Vlaar Uitvaartplechtigheid_PDF

Klik hier door naar een uitgebreid overzicht van onze overledenen

Via deze bovenstaande link komt u op de pagina familieberichten. Op deze pagina een overzicht van onze overledene vanaf (Allerzielen) 2022.  Scrol wat verder naar beneden maar de tabbladen van deze pagina. Daar treft u de overzichten van onze overledenen van de afgelopen jaren waarbij we terug gaan naar 2012.

flower, dandelion, wildflower

Andere berichten