Geloven in de ander. Samen één missie

17 mei 2023

Pinksteractie 2023: ‘Geloven in de ander. Samen één missie’

Nederlandse missionarissen en missionair werkers zijn gedreven mensen die zich iedere dag weer inzetten voor hun kwetsbare naasten. Tijdens de Pinksteractie van de Week Nederlandse Missionaris (WNM) worden zij in de schijnwerpers gezet. “Dat verdienen ze,” aldus WNM. “Want al vragen deze helden weinig, ze kunnen een mentaal en financieel steuntje in de rug goed gebruiken. Onder het motto ‘Geloven in de ander. Samen één missie’ voeren wij campagne om missionarissen en missionair werkers te ondersteunen in hun werk en welzijn. Doet u mee?”

Ga voor meer informatie naar de website van WMN.

Op 27 en 28 mei (pinksterweekeind) is er in onze geloofsgemeenschappen een extra collecte voor deze actie.

Andere berichten