Op zoek naar Maria

16 maart 2023

Van iconen tot tatoeages en van schilderijen tot platenhoezen. Maria is de meest afgebeelde vrouw ter wereld. Naast een van de hoofdpersonen in het kerstverhaal, is zij uitgegroeid tot symbool voor liefde, vrouw-zijn, angst, troost, bescherming en verwachtingsvol vooruitkijken. Ongeacht cultuur, religie of smaak blijft ze populair: Maria is van alle tijden en van iedereen.

Oud, jong, gelovig, niet gelovig, man, vrouw. Is je roepnaam Maria of je doopnaam is Maria: dan zijn wij op zoek naar jou.

In de maand mei willen we naast foto’s en beelden van (de) Maria die we al hebben, jouw foto met verhaal laten zien in de kerk. Wat is de relatie met de naam Maria met jou ? Een fototentoonstelling met Maria centraal.

Het thema van de tentoonstelling is: ’verwachting’. Deelnemende Maria’s zie je niet alleen terug in foto’s maar we vragen hen ook om vooruit te kijken. Wat verwachten zij van hun eigen toekomst? Wat hopen ze voor Montfoort/Linschoten?

We willen graag met deze Maria’s in contact komen om hen te betrekken bij dit bijzondere project. Jouw verhaal telt.

Aanmelden vóór 31 maart of voor meer informatie.

Gerard Vendrig, 06-20 45 58 21

woman in black dress painting

Andere berichten